Katalog Baskı

Ankara Katalog

Katalog baskısı, dergi baskısı ve kitap baskısı konularında uzmanlaşmış Efe Matbaası, Ankara Kızılay da matbaa baskı alanında faaliyet göstermektedir. Katalog baskı, dergi baskı ve kitap baskı konularında faaliyet göstermiş ve bu alanda uzmanlaşmıştır.

Müşterilerinin büyük bir çoğunluğu Ankara’ da bulunan firmalar olup; Türkiye’nin neredeyse bütün illerinde bulunan firmalara ve kurumlara matbaa baskı hizmeti vermektedir. Hizmet verdiği firmalar arasında birçok matbaa, ajanslar, üniversiteler, uluslararası örgütler, belediyeler ve kamu kuruluşları bulunmaktadır.

Matbaa sektörü niteliği itibariyle teknolojik altyapısını sürekli yenilemeyi gerektirdiğinden yatırım alanını buna göre düzenlemekte ve çözüm ortaklığı sistemini özgün bir yöntemle geliştirip sektörde varlığını etkin bir şekilde hissettirmektedir. Matbaa müşterilerinin beklentisi doğrultusunda altyapısını sürekli olarak geliştirip, piyasadaki değişimlere hızlı bir şekilde reaksiyon göstermektedir.

Başlıca hizmetleri arasında; katalog baskısı, dergi baskısı, okul dergisi baskısı, okul yıllığı baskısı, kitap baskısı, defter gibi ürünlerin baskısı, grafik tasarım, ambalaj, promosyon ürünleri bulunmaktadır. Bütün bu hizmetleri hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak gerçekleştirmekle beraber üretim imkanlarının sınırlarını zorlamaktadır.

Open chat